Novinky
Nové zboží

Nové zboží naskladňuji v cca 7 denních intervalech.

více

Obchodní podmínky

Úvod KontaktObchodní podmínky

Obchodní podmínky

Provozovatel eshopu

Vašátková Lenka

Ič 61211745

tel.722215624

email lepada@seznam.cz

 

 

OBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Odesláním závazné objednávky se zákazník zavazuje k akceptování obchodních podmínek e-shopu
 
 
Záruka vrácení peněz
 

Více viz. Zrušení objednávky a vrácení zboží.

 1. Zboží zakoupené v naší internetové prodejně může zákazník vrátit do 14-ti dnů od doručení bez udání důvodu. Zboží na zakázku - viz. Vrácení zboží
 2. V případě vrácení dle bodu 1. však musí být zboží nepoškozené, nepoužité, čisté, v originálním a nepoškozeném balení, musí obsahovat veškeré dodací doklady (dodací list,). V případě nedodržení těchto podmínek nebude vrácení zboží prodejcem akceptováno.
 3. Zboží je možno vrátit formou doručení na naší adresu prostřednictvím České pošty, formou balíku (nikoli dobírky). Náklady na poštovné hradí zákazník. Zboží je možno vrátit po domluvě osobně.

 


Obecné záruční podmínky
 
 1. Naše společnost odpovídá zákazníkovi za vady zboží, jež se na tomto zboží vyskytnou v průběhu záruční doby. Při koupi zboží v internetové prodejně platí stejné záruční podmínky jako při koupi zboží "kamenné prodejně". Tzn., že zboží zakoupené v naší prodejně má záruku 24 měsíců od data převzetí zboží. Lhůta 24 měsíců vyplývá z ustanovení § 620 zákona č. 40/1964 Sb. (občanského zákoníku).
 2. Záruka se nevztahuje na zboží poškozené nevhodným užíváním, mechanickým poškozením či opotřebováním.
 
 
Reklamační podmínky
 
 1. Při převzetí Vaší objednávky doporučujeme zboží prohlédnout a zkontrolovat kompletnost dodávky a to bez zbytečného odkladu, bezprostředně po převzetí.
 2. V případě, že zákazník zjistí na dodaném zboží vady, má možnost toto zboží reklamovat:
  2.1  Zboží u nás zakoupené je možno vrátit formou doručení na naší adresu, prostřednictvím České pošty, a to formou balíku (nikoli však na dobírku). Balík musí obsahovat výrobek v originálním balení, dodací list, záruční list, doklad o zaplacení, a také písemné důvody reklamace.
  2.2  Zboží je možno vrátit také po domluvě osobně.
 3. V případě uznání reklamace postupujeme takto:
  3.1  Je-li vada odstranitelná, naše společnost vadu odstraní a výrobek opraví v co možná nejkratší době k úplné spokojenosti zákazníka a to na náklady společnosti.
  3.2. Je-li vada neodstranitelná, po domluvě se zákazníkem nabízíme poskytnutí slevy, výměnu vadného zboží za nové nebo za jiný výrobek, popřípadě vrácení peněz formou složenky či složením předmětné částky na účet uvedený zákazníkem.
 4. Naše společnost zajistí vyřízení reklamace v co možná nejkratší době. Vyhrazuje si však právo možnosti využít zákonné 30-ti denní lhůty pro vyřízení reklamace ode dne přijetí. Záruční doba je prodloužena o dobu reklamačního řízení.
 
 
Dodací podmínky v ČR:
 
Nabízíme pouze výrobky, které jsou připraveny na skladě  k okamžitému odběru. Po potvrzení objednávky, jedná-li se o platbu převodem, je zboží odesláno do 1 pracovního dne od přijetí platby. Doba dodání zboží na zakázku bude vždy se zákazníkem individuálně konzultována a potvrzena. Vyhrazujeme si právo možnost objednávku stornovat v případě, že bude výrobek zakoupen na jiném portálu, vždy se ale budeme řídit časem nákupu. V takovém případě nabídneme zákazníkovi zakázkovou výrobu s jinou dodací lhůtou.
 

Způsob dopravy:
 
Přepravu provádíme způsobem, který byl určen zákazníkem při objednávce. Zákazník má možnost výběru mezi těmito způsoby dopravy zakoupeného zboží :

 

1. Česká pošta - platba převodem na účet

2. Česká pošta - platba na dobírku

4. Osobní odběr


Způsob platby:
 
Zákazník má možnost volby mezi těmito způsoby platby objednávaného zboží:
 
 1. Dobírka - zákazník zboží doplatí při jeho převzetí
 2. Bankovním příkazem k úhradě - zákazník zaplatí zboží převodem na účet, po obdržení platby bude zboží neprodleně vyexpedováno (nejrychlejší způsob dodání)
 3. Osobně – v případě osobního odběru zboží
 
 
Potvrzení objednávky:
 
Pokud zákazník dokončí a potvrdí svou objednávku, souhlasí se všemi podmínkami prodeje a potvrzuje svůj nákup vybraného zboží. Objednávka vstupuje v platnost až po potvrzení přijetí objednávky prodejcem. Pokud nebude objednané zboží možno zákazníkovi dodat ve smluvené době, prodejce bude zákazníka neprodleně kontaktovat a navrhne další řešení.
 
 
 
Zrušení objednávky a vrácení zboží:
 
I po objednání zboží může zákazník svou objednávku zrušit a od smlouvy odstoupit, avšak musí tak učinit bez zbytečného odkladu.
 
 1. V případě storna závazné zakázky před dodáním výrobku konečnému zákazníkovi bude dle Obchodního zákoníku vymáhána částka 300 Kč k pokrytí nejnutnějších nákladů spojených s dodáním výrobku. Do druhého dne od potvrzení závazné objednávky, je zrušení bez poplatku.
 
Objednávku lze zrušit tímto způsobem:
 
telefonicky na čísle: +420 722 215 624
e-mailem: lepada@seznam.cz
 
(v e-mailu je třeba uvést číslo objednávky a výslovný příkaz ke zrušení objednávky)
 
 
Vrácení zboží:
 
 
 1. Zboží je možno vrátit formou doručení na naší adresu prostřednictvím České pošty, formou balíku (nikoli dobírky). Náklady na poštovné hradí zákazník. Zboží je možno vrátit po domluvě osobně.

Ochrana osobních údajů:
 
Osobní údaje zákazníků jsou chráněny před zveřejněním a jakýmkoli zneužitím, přičemž jsou používány výhradně pro zaslání objednané zásilky, pro komunikaci naší společnosti se zákazníkem a jeho informování o připravovaných akcích či slevách. Přístup k údajům je umožněn pouze pracovníkům naší firmy.
 

Specifikace zboží:
 
Ceny jsou uváděny v Kč/kus. Změna cen je vyhrazena.
 
 
 
DODÁNÍ, DOPRAVA:
 
Objednané zboží bude zasláno na adresu udanou objednavatelem v objednávkovém formuláři jako DOPORUČENÉ PSANÍ ČI BALÍK ČESKÉ POŠTY.
Balné a poštovné si neúčtujeme při platbě převodem a nad 10 000 Kč při platbě na dobírku. O předání zásilky České poště bude zákazník informován emailem.
 
V případě osobního odběru si zákazník převezme objednané zboží dle dohody s prodejcem.
 
 
 
 
REKLAMAČNÍ ŘÁD A ZÁRUKA
 
 
 
Na všechny výrobky zakoupené v internetovém obchodě www.origo-cepice-ledova.cz  se vztahuje záruka 24 měsíců na vady materiálu. Jako vada materiálu není uznáváno násilné nebo jiné mechanické poškození zaviněné nesprávným používáním výrobku. (např. špatné praní výrobku, opotřebování výrobku běžným nošením, atd.)
 
 

Poštovné, balné a pojistné zásilky :


 • Převodem: 95 Kč

 • Osobní převzetí  ZDARMA

 • Převodem SLOVENSKO: 155 Kč

Copyright 2017 - 2020 © Originální zimní čepice, nákrčníky, kulichy, hučky, čelenky, ušanky a svetry Ledova